...

Apartments and Villas for Sale | Lacivert Real Estate

We are at your service for rent and sale of your properties in Çayyolu, Ümitköy, Beysukent, Angora, Beytepe, Yaşamkent and all Ankara.

Navy property, the head office is in Ankara and Turkey's leading international real estate companies. With its expert staff, user-friendly design and advanced filtering options, you can reach many properties such as apartments, villas, land and commercial in a short time.


  • - Distribution of jobs by customer representatives and assistants
  • - Regional studies
  • - Evaluation of the customer portfolio in terms of supply and demand
  • - Ensuring that the real estate is ready for marketing
  • - Preparation of written and visual marketing offers
  • - Sales & Marketing
Ankara Çayyolu Satılık Daire ve Villa İlanları
...

Yunus H.

Ankara

Gayrimenkul satın alma sürecimizi profesyonel bir biçimde, sonuç odaklı yaklaşımınızla zamanında çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar dileriz.

...

Melike A.

Ankara

Yiğit bey tüm detaylarıyla tam istediğimiz gibi bir evi bulmamızı sağladı. Gerçek ev tanıtımı gerekse tapu işlemlerinde bizlere yardımcı oldu. Bilgili ve pratik çalışması sayesinde kafamızdaki soru işaretlerini gidermesiyle ilerideki yatırımlarımızda danışmanlık almak istediğimiz bir kişi oldu. Teşekkürler ..

...

Alperen G.

Ankara

İlgi ve iletişiminden memnunuz ama en önemlisi Bektaş bey olarak değil abi olarak ilgilenmesi ticaretinizden sonra dostluğunuz çok değerli ve güvenerek herşeyi kendisine bırakmanız gidişatı ayarlaması ve bir bildiği vardır dedirtmesi harika bir duygu.. Her şey için, tanıştığımız için teşekkürler

...

Arda A.

Ankara

Hizmetinize gerçekten çok memnun kaldım. İyi niyetini ve tarafsız tavırlarınıza minnettar kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

...

Sibel K.

Ankara

Selen hanım daha önce başka emlaklara verdiğim ve kiralama yapılmayan mülkümü kısa zamanda kiralamıştır.Öncelikle kişilik ve yaklaşımı çok samimi ve sanki yıllardır tanıyor gibi ailenin emlak danışmanı olmuştur . Bundan sonraki her alım satım işlerimi takip edecektir. Verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.