...

Satılık Daire ve Villa İlanları | Lacivert Gayrimenkul

Çayyolu, Ümitköy, Beysukent, Angora, Beytepe, Yaşamkent ve Tüm Ankara’daki Gayrimenkullerinizin KİRALAMA ve SATIŞI Konusunda Hizmetinizdeyiz.

Lacivert Gayrimenkul, merkez ofisi Ankara’da olmak üzere, Türkiye'nin uluslararası lider emlak şirketidir. Uzman kadrosu ile kullanıcı dostu tasarımı ve gelişmiş filtreleme seçenekleri ile binlerce satılık mülk arasından aradığınız daire, villa, arsa ve ticari gibi birçok mülke kısa sürede ulaşabilirsiniz.


  • - Müşteri temsilcisi ve yardımcı elemanların iş dağılımı
  • - Bölge çalışmaları
  • - Müşteri portföyünün arz ve talep yönünden değerlendirilmesi
  • - Taşınmazın pazarlanmak üzere hazır duruma getirilmesinin sağlanması
  • - Yazılı ve görsel pazarlama tekliflerinin hazırlanması
  • - Satış ve pazarlama
Ankara Çayyolu Satılık Daire ve Villa İlanları
...

Yunus H.

Ankara

Gayrimenkul satın alma sürecimizi profesyonel bir biçimde, sonuç odaklı yaklaşımınızla zamanında çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerinizde de başarılar dileriz.

...

Melike A.

Ankara

Yiğit bey tüm detaylarıyla tam istediğimiz gibi bir evi bulmamızı sağladı. Gerçek ev tanıtımı gerekse tapu işlemlerinde bizlere yardımcı oldu. Bilgili ve pratik çalışması sayesinde kafamızdaki soru işaretlerini gidermesiyle ilerideki yatırımlarımızda danışmanlık almak istediğimiz bir kişi oldu. Teşekkürler ..

...

Alperen G.

Ankara

İlgi ve iletişiminden memnunuz ama en önemlisi Bektaş bey olarak değil abi olarak ilgilenmesi ticaretinizden sonra dostluğunuz çok değerli ve güvenerek herşeyi kendisine bırakmanız gidişatı ayarlaması ve bir bildiği vardır dedirtmesi harika bir duygu.. Her şey için, tanıştığımız için teşekkürler

...

Arda A.

Ankara

Hizmetinize gerçekten çok memnun kaldım. İyi niyetini ve tarafsız tavırlarınıza minnettar kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

...

Sibel K.

Ankara

Selen hanım daha önce başka emlaklara verdiğim ve kiralama yapılmayan mülkümü kısa zamanda kiralamıştır.Öncelikle kişilik ve yaklaşımı çok samimi ve sanki yıllardır tanıyor gibi ailenin emlak danışmanı olmuştur . Bundan sonraki her alım satım işlerimi takip edecektir. Verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.